![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 13636349
*
nr 1363 6349
Skulpturer
2 st, keramik, bland annat Lisa Larson, Björnar. Längd: 9 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 november 2020
kl 18:19:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/11 15:07:08
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björnar keramik konsthantverk skulptur skulpturer
-
6101 Skulpturer
6 st, sten, Afrika. Höjd: 5-29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:04
-
6337 Skulpturer
ett par, 1800-talets slut, patinerad metall. Höjd:..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:15
*
Skulpturer
nr 1363 6349
Skulpturer
2 st, keramik, bland annat Lisa Larson, Björnar. Längd: 9 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 november 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/11 15:07:08 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björnar keramik konsthantverk skulptur skulpturer
-
6101 Skulpturer
6 st, sten, Afrika. Höjd: 5-29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:04 -
6337 Skulpturer
ett par, 1800-talets slut, patinerad metall. Höjd:..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:15